Strašák zvaný menopauza

Nejprve trpíme, když se hormony v našem těle probouzejí v podobě menstruace. A posléze přijde opět utrpení v podobě ztráty menstruace v pozdějším věku. A to nemluvíme o tom, co se v pravidelných intervalech děje mezi oběma nepříjemnými obdobími!

 
Také si občas tímto způsobem postěžujete v koutku duše?
 
Menopauza je prostě děs! Kdo tímto obdobím neprošel, neví nic!
Jen si to zrekapitulujme:
·         bolesti hlavy
·         bušení srdce
·         nespavost
·         náhlé změny nálad
·         nadměrné pocení
·         přibývání na váze
·         nechuť k milování
Kdo to má ale vydržet? Na jednoho je toho až dost.
Když máte ale partnera, který je empatický, trpělivý, soucitný, vlastně stačí, když Vás miluje, dá se to nějakým způsobem přežít. Ale Vy si vlastně můžete pomoci ještě jinak! Například hormonální léčbou.

Když něco chybí, dodejte to

Milé ženy, nezoufejte nad svým osudem, který Vám byl z nějakého nepochopitelného důvodu přiřazen. I menopauzu dokážete zvládnout bez velkých obtíží! Víte, jak?
 
Poradit se se svým gynekologem o hormonální léčbě není špatné proto, že byste nezvládaly příznaky nepříjemného období v životě ženy. Je to proto, abyste svou podrážděností neztratily roky života jen proto, abyste dokázala, že všechno zvládnete v pohodě, protože jste silné. Spousta krásných okamžiků by Vám díky zdravotním potížím uniklo. Nevnímala byste je. O spoustu radostných chvil byste se ochudily! A to by byla věčná škoda!
 
Je to tak prosté. Když ve Vašem těle probíhají hormonální změny, kdy se snižuje hladina potřebných hormonů, tak je tělu dodejte! Zatočte s menopauzou! Ta Vám nebude diktovat, jak se máte nebo nemáte cítit. Mějte pocity, jaké chcete Vy samy!
Když je Váš zdravotní stav v rukou osudu, změňte to.