Hormony dokážou pěkně potrápit


Každá bylinka má své působení v jiné oblasti, ale v podstatě nám příroda poskytla tento poklad snad na veškeré problémy, které se u lidí objevily. Například své místo má i nenápadná rostlina se žlutými kvítky, které si možná ani nepovšimneme, ačkoliv je celkem dobře k nalezení. Jedná se o Tribulus terrestris, což už mnohým neznalým bylinek vůbec nic neřekne. Možná jim bude bližší kotvičník zemní, který se postará o naše hormony. Nebudeme si nalhávat, že když přestanou fungovat, tak jak přirozeně mají, tak je to celkem problém a to nejen pro tělo i po psychické stránce to není nic příjemného. Kotvičník nachází především velké uplatnění jako stimulant sexuální touhy u mužů, ale pozor i u žen. Velmi prospěšný je i při léčbě erektilní dysfunkce. Nicméně nejen, že si poradí s hormony a dělá tak trochu zázraky v sexuální oblasti, ale svoje zastoupení nalezne i jinde.kotvičník - rostlinka

  • Povzbudí v oblasti sexu.
  • Pročistí tělo od různých toxinů.
  • Kdo trpí na nedostatek prokrvení, tak právě našel společníka.
  • Dodá sílu a energii, proto je oblíbený u sportovců, především kulturisté ho používají po cyklu anabolických steroidů, aby jim obnovil v těle hladinu testosteronu.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Někteří zaznamenají i zlepšení stavu pokožky.

kotvičník v tobolkách

Kotvičník se vyrábí i v tobolkách

V podstatě je běžně dostání v lékárnách a dá se z něj udělat čaj nebo odvar. Ale například kotvičník forte kotvicnik forte je daleko silnější extrakt, jelikož obsahuje mnohanásobně vyšší podíl účinných látek. Předně se jedná o steroidní saponiny. Tobolky https://www.lekarna.cz/revalid-30-tobolky/ se užívají většinou až po čtyřicítce, kdy produkce hormonů přirozeně s věkem klesá. To samozřejmě platí pro obě dvě pohlaví, jelikož skvěle prospívá i ženám v období menopauzy. Těm rozhodně přinese úlevu i v oblasti únavy, nespavosti, úzkosti, nezájmu o sex nebo dokonce neschopnosti dosáhnout orgasmu. Malá rostlinka je skutečně velkou oporou a pomocnicí.