Kolik zaplatíte za stěhování do nového bytu

Měníte místo bydliště? Všichni víme, že to nebude sranda. Obecně platí, že máte tři možnosti. Jednou je vše zvládnout sám jen s osobním automobilem. Další požádají rodinu a přátele, aby jim pomohli. A ti, kteří nemají k dispozici auto nebo mají příliš velký nábytek, sáhnou nejspíše po specializované společnosti, která jim se vším snadno pomůže.stará červená dodávka

Stěhování v Praze od Odnesto nabízí výhodné ceny a kvalitní služby, které si jistě budete pochvalovat. Vše zařídí levně, rychle a zároveň dobře. Musíte počítat s tím, že v hlavním městě je dráž. Ale kdo hledá, ten najde. Účtování u firem probíhá dvěma způsoby. Vždy je zapotřebí si spočítat, co se vyplatí konkrétně vám a samozřejmě kolik jste ochotni zaplatit. Existuje:

  • hodinová sazba,
  • kilometrová sazba.

Přesun v rámci jednoho města vs. mimo obec

Největší rozdíly v cenách najdete mezi stěhováním po městě a mezi dvěma různými. Většina firem využívá při výpočtu konečné částky hodinovou sazbu pro pracovníka a další pro pronájem většího vozidla s řidičem. Každá společnost má ovšem jiná pravidla. Některé využívají kilometrovou sazbu i v rámci jedné obce.úspory mince ve sklenici

Dívejte se také na to, kdy platíte, kdy ne a za kolik. U některých máte nižší částky v době, kdy jsou pracovníci na cestě, u jiných stále stejně. A jindy vás to nebude stát vůbec nic. Částky se liší nejen podle toho, kde žijete, ale také podle konkrétní společnosti. Při první méně výhodné nabídce nezoufejte. I v Praze můžete sehnat stěhováky levně za skvělé ceny.

Průměrné sazby https://www.penize.cz/slovnik/fixace-urokove-sazby za hodinu

Následující údaje nejsou přesné částky. Jedná se pouze o přibližné hodnoty, které se samozřejmě liší podle toho, kterou firmu si zvolíte. Za samotný automobil o velikosti 20 m3 se v hlavním městě dostanete na 1000 Kč, v Ostravě na 700 Kč, v Brně na 500 Kč a v Písku dokonce na 400 Kč za hodinu.

To byl asi ten nejmenší možný příklad. Podívejme se ale i na ten největší. Auto o rozloze 42 m3 a k tomu tři specializovaní pracovníci vám v Praze přijdou na 1600 Kč za hodinu. Ostrava je na tom lépe s 1500 Kč, v Písku uhradíte 1200 Kč a v tomto případě je Brno nejlevnější s 900 Kč.