Mobil do auta jedině na držáku

Bohužel telefonování za jízdy, fotografování nebo psaní zpráv je dalším velmi nebezpečným faktorem a poslední dobou se díky tomu stává čím dál, tím více dopravních nehod. Řidič se plně nevěnuje řízení a stačí pouhý okamžik nepozornosti, který se pak nedá nikdy vrátit zpět. Je pravdou, že v dnešní době se bez elektronických zařízení neobejdeme a mobilní telefony nám slouží prakticky jako jeden velký přijímač. Můžeme poslouchat hudbu, přijímat hovory, ale využít jej i jako navigační systém. V tomto případu se vyplatí si pořídit do automobilu držák, který nám bude telefon nejen dobře držet, ale také nebude překážet ve výhledu a přitom na něj bude dostatečně vidět. Úplně nejlepší je magnetický držák na mobil, který nezabere moc místa a jeho design je totožný s palubní deskou. Díky síle magnetu se nemusíme obávat o to, že by přístroj pevně neudržel.
v pořádku

1. Plochý držák – jedná se drobné kolečko, které se dá umístit kamkoliv na rovnou plochu a to i v domácnosti například na zeď, noční stolek a podobně. V automobilu je méně vhodný, jelikož zde není mnoho rovných ploch a pokud jsou, tak na telefon nebude dost dobře vidět a to by nám zrovna moc nepomohlo.

2. Do ventilace – jeden z nejlépe umístěných držáků, který je zhruba v úrovni dobrého vidění a také nepřekáží nijak ani ve výhledu nebo funkčnosti.
auto palubní deska

3. S přísavkou – také se jedná o velmi kvalitní magnet, který bez problémů udrží nejen telefon, ale i celý stojánek. Připevní se na palubní desku, jen se musí zvolit správné místo, aby nijak nepřekážel ve výhledu řidiče.
nehoda vozidlo

Držák nejen na mobil

Pokud bychom si například vybrali držák do ventilace, tak rozhodně chybu neuděláme, navíc skvěle udrží i tablet nebo navigační systém. Je přenositelný, tudíž je s ním i jednoduchá manipulace. V podstatě se jedná o kvalitní výrobek, kdy se pouze zasune do průduchu ventilace. V balení nalezneme tenké magnetické kolečko nebo jiný tvar, a ten můžeme nalepit na zadní stranu přístroje. Je dostatečně silný, takže ho stačí pouze vložit mezi například tenčí obal telefonu, pokud ho nechceme lepit. Pak stačí jen strany přiložit k sobě a je hotovo. Mobilní telefon je bezpečně upevněný a my se můžeme plně soustředit na jízdu.