Na mobilní dům nepotřebujete hypotéku

Pokud máte problém sehnat si vlastní bydlení, po kterém zoufale toužíte, ale nemáte na něj dost peněz a nikdo vám nechce půjčit, pak jsou ideální volbou pro vás právě mobilní domy. Mobilní dům vám může nabídnout naprosto stejný komfort jako klasický menší městský byt, ovšem za nesrovnatelně výhodnější cenu, která jistě předčí vaše očekávání.

domeček

Zatímco na koupi klasického bytu či domu byste potřebovali pořádně vysokou hypotéku, tak na pořízení mobilního domu vám bohatě postačí běžný úvěr, tedy v případě, že nemáte žádné vlastní úspory.
Konkrétní cena mobilního domu se totiž vždy odvíjí podle toho, zda máte zájem o sezónní bydlení anebo o bydlení trvalé, jakou velikost domu sháníte a jak má být vybavený. Ovšem pravda je, že i když si pořídíte ten největší možný luxus, tak vás vyjde na zlomek ceny pořízení klasického domu.

Nicméně nemusíte se bát, že by to bylo dáno tím, že byste ztratili něco z předpokládaného komfortu vlastního bydlení. Ba naopak, na rozdíl od bytu se v mobilním domě nebudete muset potýkat s žádnými problematickými sousedy. I když nemá pevné základy, tak stojí v krajině samostatně a vy tak budete mít i vlastní kus půdy okolo domu, byť by byl malinký.

klíče

V žádném případě se však nemusíte bát toho, že byste žili jako potulní komedianti v maringotce. Mobilní dům nemá s maringotkou nic společného a uvnitř je naprosto k nerozeznání od klasického bytu, takže nepoznáte rozdíl, zda jste v interiéru menšího bytu anebo v mobilním domě. Naopak zvenčí vypadá takový dům jako klasický menší domek anebo chatka. Jako mobilní se totiž označuje pouze proto, že nemá pevné základy spojené se zemí, a proto jej můžete kdykoli s pomocí speciálního vozidla přemístit z místa na místo. Změna adresy tak pro vás nemusí znamenat ani ten nejmenší problém.

Ovšem to nejlepší, co můžete udělat je, když se o všem přesvědčíte na vlastní oči – třeba tak, že zavítáte do centra vzorových domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup