Nabízíme servis klimatizace

Naše společnost vám nabízí servis klimatizačních zařízení. Jedná se o službu, která je pro vás, jakožto vlastníky klimatizace nezbytná. Věděli jste, že v případě chladícího zařízení s obsahem chladící směsi více než 3 kg, je pravidelný servis vaší zákonnou povinností? I pokud nevlastníte klimatizace s takto vysokým obsahem chladící směsi, pravidelný servis byste určitě neměli podceňovat. Pokud jste si letos pořídili klimatizaci poprvé, jistě vás zajímá, jak často byste měli svou klimatizaci dávat do servisu, kolik to stojí a další náležitosti. Rádi bychom vám sdělili všechny podstatné informace, a zároveň vás pozvali k nám https://elmontech.cz/klimatizace/. Jak by to tedy mělo vypadat?

klimatizace venku

Odborníci doporučují provádět servis klimatizace dvakrát ročně. A to před topnou, a před chladící sezónou. Naše firma vám poskytne odborný servis, který bude zahrnovat všechny nezbytné úkony, které by měly být prováděny. Znamená to tedy:

1.         čištění klimatizace obou výměníků tepla
2.         dezinfekci výparníku
3.         kontrolu náplně chladící směsi
4.         kontrolu úniků
5.         kontrolu všech mechanických připojení
6.         kontrolu hlavních funkčních částí
7.         kontrolu elektrického připojení a odtoku kondenzátu

rande pod klimatizací

Naše firma vám poskytne záruční servis v délce trvání 36 měsíců. Součástí našich služeb je samozřejmě také pozáruční servis. Dodáváme originální náhradní díly a komponenty. Pomůžeme vám se spuštěním zařízení, zaškolíme váš personál, poskytneme vám veškeré poradenství během celé životnosti klimatizačního zařízení. Zajišťujeme také revizi chladících zařízení. Naše firma se kromě provádění servisu zabývá také samotným prodejem tohoto typu zařízení. Dále si u nás můžete zakoupit mrazící a chladící boxy nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme také elektromontážní práce, servis gastro zařízení, zhotovujeme elektro revize. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup