On-line seznamky

Jestliže hledáte partnera, ale zatím jste neměli v obyčejných novinových seznamkách, nebo rande na slepo štěstí, nemusíte ztrácet naději. Využijte možnosti dnešní doby a dejte šanci on-line seznamce.
 On-line seznamka
Výhody on-line seznamování
1.                  Díky nepřímému a odosobněnému kontaktu se můžete zbavit své plachosti a nesmělosti, která vás jinak při seznamování ochromuje. Budete tak komunikovat více sebevědomě, což může zvýšit vaši atraktivitu.

2.                  Na stránkách seznamky mívají lidé vlastní profily, na kterých se o nich můžete dozvědět mnoho informací ještě před tím, než zahájíte komunikaci. Můžete tak hned zjistit, zda si budete rozumět, nebo máte nějaké společné zájmy.

3.                  Pokud se vám partner se kterým komunikujete nelíbí, nebo si nerozumíte, můžete komunikaci kdykoliv ukončit a ušetřit tak čas pro seznamování s dalšími
 
Nevýhody on-line seznamování
1.                  Bohužel se dá jen těžko zjistit, zda profil na stránkách seznamky skutečně patří tomu, kdo se za ním skrývá. Může se vám tedy stát, že na prvním rande zjistíte, že jste celou dobu komunikovali s někým jiným a že jste byli podvedeni.

2.                  Jestliže jste nesmělí a obrazovka počítače vám dodávala sebevědomí ještě neznamená, že se tak budete cítit i při osobním kontaktu, neboť při rozhovoru z očí do očí nemáte tolik času na promyšlení odpovědi. A to samé samozřejmě platí pro Vašeho partnera/partnerku. To, že si rozumíte on-line neznamená, že vám to bude klapat i osobně.
kudrnatá holka
3.                  Mnoho lidí si nejdříve dlouho chatuje přes internet, než se odhodlá k osobnímu setkání. To má ale také své úskalí, neboť mnoho témat k hovoru bude již vyčerpáno. Lidé, kteří by si tedy za normálních okolností dobře rozuměli a vedli zábavný rozhovor, si za těchto okolností nebudou mít co říci.
 
On-line seznamování má tedy svá pro i proti. Jestliže máte rádi neznámo a nebojíte se zariskovat, můžete právě touto cestou najít svou životní lásku, přinejmenším to aspoň zkusit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup