Přímo ideální místo k dovádění

Propadne i vás pocit beznaděje před blížícím se víkendem, protože marně přemýšlíte nad tím, kam vyrazit? Jestli máte doma malé děti, které chvíli neposedí, dobře víte, jak důležité je vymyslet pro nich program, při kterém se ani na chvíli nezastaví. Nemluvě o tom, že jich po perfektně prožitém dni, budou doma čekat postýlky, ve kterých budou nerušeně spát celou noc. A co víc si každý rodič může přát, než mít spokojené děti?
Nemusíte se však dlouho trápit. Zamířit můžete na báječné akce pro děti Praha a okolí, kde se vám o zábavu postarají nejen atrakce, ale i zkušení animátoři.

duha

Vítejte v Duhovém Parku

Tento zážitkový areál si zamilujete nejen vy, ale především vaše malé ratolesti. V jeho prostorech na vás čeká spoustu aktivit, které můžete podniknout společně. Přístup na všechny atrakce mají nejen děti, ale i dospělí, kteří se tak můžou vrátit zpátky do dětství a současně si užít den s jejich malými raubíři.
Všechno, co děti přirozeně milují a pochopitelně i vyhledávají, najdete na jednom místě, které je plné vzrušující zábavy. Díky návštěvě, kterou absolvujete se můžete spolehnout na to, že vašim dětem poskytnete nejen volnočasové, ale i sportovní vyžití.

Vyzkoušet si můžete skákání na jedné z největších trampolín nebo vás může okouzlit autodráha se šlapadly, která vám nabídne zážitek, který jinde nenajdete. Pro změnu si zase zkuste sportovní činnost, jakou je střílení z luku v naší specializované aréně. Nudit se rozhodně nebudete.

hračky

Různé akce a soutěže

Skvělou zprávou pro všechny, kteří mají rádi i dodatkový program je to, že se v našem areálu konají i výjimečné a originální akce, které byste si neměli nechat ujít. Součástí těchto akcí je i řada soutěží, které čekají nejen na děti, ale i na dospělé. Přijďte i vy s vaší rodinou prožít den plný překvapení a pohody právě na místo, kde se vám o pestrý den a bohatý program dokonale postaráme tak, abyste na něho nezapomněli.