Řešení pro každého

Přemýšlíte nad rekonstrukcí firmy? Budete potřebovat i nové dveře do haly? Máte skladiště a potřebujete obnovit provoz? Postavili jste si firmu a potřebujete dveře do skladu nebo do výroby? Jistě budete volit takové, které jsou s bezpečnostními prvky s ohledem na zaměstnance a výrobu, ale také s ohledem na bezpečnost všech ostatních. Navíc by měly být pevné a nejlépe bezporuchové. Určitě najdete typ vhodný pro Vaše potřeby.
bílý velký nákladní vůz na sinici, na sněhu
1) Proč zrovna sekční?
Tento typ se volí s ohledem na možnosti výstavby. Většinou je však potřeba volit nějaké decentnější řešení a u velkých dveří je to samozřejmostí, že se postupně při vysunování nahoru budou pomalu rolovat, takže proto je tato možnost nejběžnější. Navíc není náročná na prostor a pro mnoho firem je to velkým přínosem. Nikdo si nepřeje zbytečně zabírat místo něčím, co není až tak moc k užitku, jako je místo na dveře, kam nic jiného nedáte.
2) Proč zrovna průmyslová?
Tento název něco vypovídá o skutečnosti. Vstupní dveře se totiž montují ve velkých budovách a halách, tedy v budovách vhodných zejména pro průmysl, obchod, výrobu nebo do skladišť.
3) A jaká bude cena?
Zajímáte se o cenu? V tom případě využijte sekční průmyslová vrata ceník, kde najdete podrobnější informace o konečné sumě a mnoho dalších vlastností a zajímavostí.
· Cena se odvíjí také od montáže, příslušenství a dalších potřebných úkonů a záleží i na přepravě, proto se stanovuje individuálně. Je možné přizpůsobit také typ přímo na míru zákazníkovi, ale pouze na poptávku.
silnice v přírodě, plná čára je to z kopce, kolem jsou stromy

Vlastnosti a typ použití

Vrata se dají použít do jakéhokoliv provozu. Mají mimořádné odolné vlastnosti. Vydrží vysoké teploty i velice nízké, takže jsou odolné vůči mrazům a jiným povětrnostním podmínkám. Mají zesílenou konstrukci, jsou pevné a bytelné. Dalším výhodnou vlastní je jejich tepelná a zvuková izolace. V dnešním světě jsou součástí i moderních budov, ale také běžných skladišť, hal, provozů a všech firem, které potřebují někde skládat materiál nebo jezdit vysokozdvižným vozíkem či skládat dodávkou nebo kamionem různý náklad, materiály, součásti nebo již hotové výrobky odvážet pryč.