RMC systémy

Máme pro vás ten nejlepší sofistikovaný systém, který se jmenuje RMC SYSTÉM https://www.rmc-system.com/ a poskytuje vám na dálku sledování vašich vozidel a vyhodnocuje a sbírá data, která okamžitě odesílá do počítače, kde se zpracovávají nejrůznější grafy a nejrůznější výsledkové tabulky.

výkopové práce

Co všechno tento program dokáže?
Dokáže měřit přesnou hladinu paliva v nádrži a také dokáže měřit všechno, co se týče nejrůznějších parametrů stroje. Například náklon, akceleraci a podobně. Dokonce má i teplotní snímače, které se používají pro přepočet objemu benzínu či nafty na referenční teplotu, která činí 15 stupňů Celsia. Stačí zadat jméno a heslo a dokážete se dostat do webové aplikace, kde můžete pracovat s posbíranými daty. Je to opravdu jednoduché a velmi účinné.

Budete mít kompletní a směrodatné informace o tom, jak se pohybují vaše pohonné hmoty, a tím vlastně dokážete kontrolovat, kdy a kolik bylo natankováno a kdo a jak to všechno projezdil. Můžete tak kontrolovat jízdní styl řidiče a vyhodnotit potom závěry. Takhle budete hospodárně nakládat s pohonnými hmotami. Abyste si byli jistí, že vaše stroje jsou naprosto bezpečné a že všechno v nich funguje tak, jak by mělo a aby se zamezilo případným poruchám, tak je dobré nainstalovat různé kontrolky, které vám budou signalizovat, že je potřeba dolít olej, je potřeba vyměnit jednu částku a podobně. Díky tomu, že obsahují stroje GPS lokalizaci, tak můžete sledovat, kde se vozidlo nachází a tím vlastně předcházet vzniku krádeže a když někdo ukradne takové vozidlo, tak se zase rychle najde.

tankování

Investujete správně

Taková investice se musí zákonitě vyplatit, protože takhle investujete do pokrokových systémů pro vaši firmu, které zajistí mnohem větší efektivitu a produktivitu celé vaší firmy a tím pádem i zisku a vy tak můžete třeba zvýšit platy zaměstnancům má podobně. Všechno bude probíhat dobře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup