Slavte bez obav

Na celou řadu společenských událostí přijíždíme vlastním vozem a brzy po začátku se chopíme skleničky. Cestou zpět pak můžeme využít taxislužby nebo se spolehnout na městskou hromadnou dopravu. Druhá možnost je velmi nepříjemná zejména při nepříznivém počasí nebo pro dámy oděné do večerní róby doplněné obuví na vysokém podpatku. Už ve chvíli, kdy objednáváte taxislužbu máte vrásku na čele, protože víte, že na druhý den budete vůz potřebovat. Celé dopoledne se tak nese v duchu jediné povinnosti, přijet zpět na místo a vyzvednout si auto. To ale není nutné!
černé auto

Pohodlí pro řidiče, auto v bezpečí
Až se příště vypravíte na večírek, nemusíte být jediní, kdo bude mít před sebou skleničku s minerálkou. Vůbec není nutné, abyste přišli o kus dobré a veselé nálady a ostatní na vás vrhali soucitné pohledy. Bez obav pozvedněte sklenici k prvnímu, druhému, pátému přípitku. Na cestu zpět si dohodněte odvoz auta Praha. Na místo se dostaví ne jeden řidič a vůz taxislužby, ale hned dva profesionální řidiči. Jeden z nich ihned přebírá váš vůz a doveze jej až na obvyklé parkovací místo. Vaše doprava je zajištěna v úplném pohodlí a následující den se můžete těšit na to, že máte vůz k dispozici.

sklenice se sektem

Taxislužba, co myslí na vše
Už vám nic nepokazí náladu, stačí mít v kapse vizitku s tím správným telefonním číslem.
Ovšem existují i oslavy neplánované, kdy se poklidná večeře otočí ve večer plný smíchu, radosti a vína. Pro takové případy mějte telefonní číslo uložené v rychlých volbách vašeho telefonu.
Cena za odvoz řidiče i automobilu je velmi příznivá, není důvod komplikovat si situaci tím, že automobil necháte na místě a budete po celou dobu nervózní, zda mu neublížil nějaký večerní vandal. Stačí si objednat bezpečný odvoz a užít si oslavu i celý následující den bez vrásek na čele. Už jste si uložili telefonní číslo?