Terapie a léčba minulými životy

Zkuste poukázat na někoho, koho netrápí psychické problémy. Takových lidí je málo, a většina z nich to stejně dovede docela dobře maskovat. Za spokojenou tváří se často ukrývá bolest a trápení. Všem, kteří by chtěli žít klidný a spokojený život, radíme, ať vyzkouší naší léčbu minulými životy.
terapie řpi svíčkách
Není to fantazie ani magie
Návrat do minulého života není žádná magie ani špatný hororový film. Pro všechny, které trápí psychické problémy, nabízíme terapii minulými životy. Tato metoda vás dovede za použití hypnózy zpět do minulých životů, kde jsou skrytá tajemství a stopy dávných pout, která máte stále ukrytá v podvědomí. Díky regresní terapii se můžete opět vyléčit a začít žít klidný a spokojený život.
Velice užitečná věc
Mnozí z vás si z minulosti nesete problémy z předchozího života. I když se může zdát, že vás v této chvíli vůbec netýkají, není to tak docela pravda. Doprovází vás neustále každým vaším novým životem, a dokud se danému problému nepostavíte čelem, bude vás doprovázet neustále v podobě depresí či jiných psychických problémů. Minulost je tedy dobré zpracovat, čímž odbouráte negativní energie, které se nepříznivě projevují v současnosti.
rozjímání u svíčky
Jak se do minulého života dostanete?
K návratu do minulého života především potřebujete dobrého terapeuta, který umí dodržet určitá pravidla, díky kterým si odnesete do současnosti pouze pochopení. Dostane vás do stavu těsně před usnutím, kdy jste schopni navštívit právě takový život, který má největší spojitost s danou situací. Díky regresní terapii najdete zdroj potíží, a jejich opětovné znovuprožití a dodatečné pochopení pomáhá k jejich postupnému vymizení.
Díky regresní terapii si sami najdete řešení svých problémů. Neváhejte a přijďte k nám, vydáme se společně na dobrodružnou cestu za odhalováním vaší vlastní minulosti, čímž si otevřete bránu do šťastné budoucnosti.