Vyzkoušejte si hru trochu jinak!


Díky tomu, že se inovativní technologie nedostává jen do vědy, tak se s ní můžeme setkat například i ve hře. Jako malé děti, jsme laser využívali hlavně jako hračku. Tuto věcičku mají oblíbenou také zvířata. Například pejsci nebo kočky. Takže zábava, do které jsme mohli zapojit i naše domácí mazlíčky byla na světě. Nyní se dostáváme ale do doby, kde toto zařízení slouží jako zábava pro celou skupinu.

DSC8138

Pokud jste studentem/studentkou, tak jsou jistě dny, které můžete využít na výlet. Časté školní návštěvy jsou například v ZOO nebo v nějakém muzeum. Pro některé to může být nudné, protože jej zvířata nebo historické předměty nezajímají. Zkuste se tedy podívat na trochu jiný druh zábavy, který je akční. Jedná se o lasergame v Praze 9, který vám může mnoho nabídnout.

Otevírací hodiny jsou zde přívětivé pro každého zákazníka. Můžete sem jet v týdnu od pondělí do čtvrtka každý den od jedné hodiny po obědě a zahrát si můžete až do večera skoro do půlnoci. Jestliže sem nechcete jet se školou, ale spíše s kamarády, parťáky nebo rodinou, tak o víkendu zde mají otevřeno od rána od deseti hodin až do půlnoci. Nemusíte tedy vstávat hned na desátou. Pokud se vám nechce trávit večer o víkendu v hospodě, tak sem můžete jít a užít si legraci tady. Pokud vám ovšem nevyhovuje jejich doba, ve kterou je můžete navštívit, můžete se s nimi domluvit na jindy.

DSC8113

Jak se sem dostanete?
Jestliže nevlastníte automobil a jezdíte raději MHD, tak se sem dostanete metrem, autobusem i tramvají. Pokud chcete jet vozidlem, tak jej můžete zaparkovat přímo ve dvoře u vstupních dveří do této herny. Další možností je parkování v nákupním centru Harfa, které je otevřeno pro vjezd a výjezd podobně jako herna.

Jestliže máte jakékoliv dotazy ohledně laser game, tak je vám rádi zodpoví.
Vyrazte si tedy užít pořádnou legraci!