Chcete pořádnou obálku?

Pokud dnes chceme něco poslat poštou, respektive nějakou kurýrní nebo podobnou službou, musíme postupovat víceméně stejně jako za starých časů. Tedy vzít onen popsaný papír nebo dotyčnou věc, jež mají být přepraveny z místa na místo, a před odesláním je náležitě zabalit, aby to dejme tomu nebylo cestou poztráceno nebo nedoznalo jiné úhony.
A jak je přinejmenším nám starším známo, je často ideálním obalem na takovou zásilku obálka. Jež může být tradiční papírová, ale klidně i jiná, třeba plastová.
obálky nad dlaní
Takové igelitové obálky mohou být ve srovnání s těmi notoricky známými papírovými velice výhodné a přinejmenším pozornost zasluhující. Protože vezměte si, jaké jenom tyto mají přednosti!
1) Dá se do nich podle okolností vložit jak něco malého a tenkého, tak i poměrně velká zásilka. Stačí si vybrat, jaký rozměr obálky člověk chce, a zbytek už je hračka.
2) Kromě velikosti se pak nabízí i různá tloušťka materiálu, ze kterého jsou obálky zhotoveny, lze si vybrat ze síly 50, 60, 70 a 90 µm.
3) Pro větší pohodlí při přepravě lze volit mezi obálkami s uchem i bez tohoto.
4) Vzhledem k použitému materiálu jsou poměrně pevné a současně nepromokavé, je tu tedy jistota, že se jejich zabalený obsah v žádném případě nepoškodí vlivem vlhkosti a ani nijak neušpiní.
5) Ty poštovní jsou z vnitřní strany začerněné, čímž je zajištěno, že nikdo nepovolaný nemůže nahlížet, jaký obsah v sobě ukrývají.
6) Dají se balit velice rychle a snadno.
7) Díky jejich použití se ušetří nemálo obalového materiálu, třeba kartonových krabic a něčeho na vycpání volného prostoru, jenž v nich zpravidla zbývá.
tužka na obálce

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že se v případě igelitových obálek jedná o obalový materiál ideální zejména pro ty, kdo potřebují rychle a pohodlně balit větší množství zásilek. Především pro obchodníky s textilem a podobným sortimentem. Ovšem výčet toho, co se do podobných obálek dá vložit, není tímto ještě ani zdaleka u konce, lidské fantazii se meze nekladou.
A i vy si tak můžete pořídit podobné plastové poštovní obálky. I v malém balení po deseti kusech, klidně ale i ve velkém. Pokud potřebujete něco pohodlně a bezpečně někam poslat.