Chcete se cítit jako u moře?

Dovolená a písečné pláže, to je zřejmě něco, co si jenom tak nenahradíme, ale doma to může být také pěkné a krásné, pokud si přidáte do svého domácího koupání něco navíc, možná se jako u toho moře můžete cítit i doma na vaší zahradě.

Mořská sůl do bazénu nám poskytuje kouzlo dálek a také kouzlo dovolené, které se nebude jenom tak vytrácet, ale přetrvá. Jistě si užijete její příjemnou strukturu, která je na první pohled patrná. Samozřejmě také lze poznat slanost vody samotné, která bude velice příjemná na pokožku.

plavečák

· Tento systém se nejvíce využívá při čištění vody pomocí salinizační jednotky. Sůl je určená přímo do vody, kde se rozpouští. Samozřejmě je velice vhodná, protože je přečištěna několikanásobnou rekrystalizací, která jí tak dává potřebnou kvalitu. Díky tomu budete mít zaručenou vysokou čistotu vaší vody.
· Dokonce je vhodná do vířivek či umělých koupališť. Nesmíme ani zapomenout na klasickou regenerační koupel, kterou si díky této přísadě můžete doma vytvořit. Použít se tak dá i v klasické a zcela běžné domácí vaně.
· Můžete kupovat ve větším množství, dokonce po paletách, či jenom jeden pytel třeba na vyzkoušení.
· Tyto látky však působí korozivně, takže je třeba pamatovat na to, že pokud přijdou s nějakými jinými látkami do styku, tak je mohou ovlivnit. Vybavení bazénů by tak mělo být z kvalitních materiálů, pokud si chcete dopřát tento malý prožitek a dovolenou jako u moře v rámci domácího koupání v bazénu.

mořská sůl

Speciální kvalita

Některé přípravky právě solí mohou být dokonce v potravinářské kvalitě, což značí o jejich opravdu špičkové a profesionální úrovni.Veškeré také splňují normy Evropské Unie, takže se opravdu není čeho obávat. Rizika zde nehrozí, spíše naopak. Tyto látky mohou mít velice kladný účinek na pokožku a zabraňují tak často ekzémům a dalším špatným a nežádoucím jevům, se kterými se mnohdy na naší vlastní pokožce setkáváme.