Co nesmí chybět v ženském šatníku

Jsou ženy, kterým jedna šatní skříň prostě nestačí a za oblečení utrácí spousty peněz. Jsou ženy, které mají zaměstnání, kde je přísně vyžadován určitý dress code. Jsou ženy, které dostávají od zaměstnavatele nemalé částky na takzvané ošatné.

Ne všechny ženy si mohou dovolit investovat nemalé částky do oblečení. Nicméně úplně každá žena může mít pár základních kousků oblečení, které lze vhodně kombinovat. Pojďme si vyjmenovat kousky, které ve Vašem šatníku rozhodně nesmí chybět a jejichž kombinacemi dosáhnete toho, že budete pokaždé originální. Tajemství úspěchu ženského oblečení totiž především spočívá ve variabilitě jednotlivých kousků.
 

Seznam nepostradatelných věcí

1.      Tričko – Bílé či černé tričko. Stojí pár korun a jedná se o neutrální barvy, které se hodí naprosto ke všemu.
bílá košile
2.      Bílá košile – Elegantní košile se hodí na pracovní schůzku, do restaurace i do divadla. Každá dáma by ji měla mít ve své skříni.

3.      Sako – Každá žena musí mít ve svém šatníku sako. Univerzální barva je samozřejmě černá, ale rozhodně fantazii se meze nekladou

4.      Kabát – Kvalitní kabát by měl být nadčasový a neměl by rozhodně chybět ve Vašem šatníku

5.      Kožená bunda – Kvalitní kožená bunda by neměla ve Vaší skříni chybět. Jedná se o investici na mnoho let, protože pravá kůže s lety získává na exkluzivitě.

6.      Šaty – Každý zná termín malé černé. Není nutné mít za každou cenu černé šaty, protože ne každé ženě černá sluší. Ale elegantní šaty nesmí chybět. Některým ženám nesluší tradiční pouzdrové šaty, velmi elegantní může být princesový střih, který je vhodný například pro plnější ženy.

7.      Kalhoty – Elegantní kalhoty samozřejmě můžete mít. Hodí se k běžnému nošení i do společnosti.
děravé džíny
8.      Džíny – Kvalitní džíny potřebujete mít. Lze s nimi čarovat.

9.      Lodičky – Opravdová dáma samozřejmě má kvalitní lodičky

10.  Prostorná jednoduchá kabelka – Je třeba do ní vložit mobil, peněženku, lak na vlasy, kosmetickou taštičku, deštník i svačinu. Elegantní, kvalitní v barvě podle Vašeho vkusu.