I mužský šatník má své požadavky

Muži nejsou tak marniví jako ženy a módě nevěnují zdaleka tolik času. Věříte tomu? I muži si zakládají na tom, jak vypadají a i zde platí, že v určitých profesích je zapotřebí dodržovat striktní pravidla. Tak jako každá žena má mít v šatníku "malé černé", každý muž by měl mít kvalitní oblek.

Samozřejmě, že mužská móda se řídí trochu jinými pravidly. Zatímco u ženy je kladen důraz na dokonalost a určitá nedbalost není žádaná, u mužů je naopak vítaná. Říká se tomuležérní elegance. U muže je žádoucí, aby nebylo zjevné, že u šatníku strávil výběrem hodně času.
Co rozhodně nesmí chybět v šatníku opravdového gentlemana?
 

Co nesmí chybět v mužské skříni

·         Samozřejmostí je kvalitní oblek včetně košile a vázanky. Protože oblek je poměrně konzervativní záležitost, volné pole působnosti nabízí barva košile a vzorek kravaty. Oblek využijete nejen na svatby a pohřby, ale především na pohovory. A v kvalitním obleku udělá každý muž dojem přesně podle mota písně „je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka“
modrý společenský oblek
·         Kožená bunda – většina žen má ráda muže drsňáka a v kožené bundě je každý muž prostě sexy. Jedná se o nadčasovou vždy módní záležitost, do které se podobně jako do obleku vyplatí investovat. Poslouží totiž mnoho sezón.

·         Džíny – kvalitní džíny v mužském šatníku rozhodně nesmí chybět. Jsou pohodlné a chlapské.

·         Svetr – poskytuje výše zmíněnou ležérní eleganci. V některých případech v kombinaci s vhodnou košilí kompenzuje oblek, což ocení především ti, kteří oblekům příliš neholdují.
muž v kavárně
·         Kvalitní košile různých barev a vzorů.

·         Kvalitní polobotky – na kvalitním obutí rozhodně nesmíte šetřit.

·         Pásek – i muži mají své doplňky, luxusní kožený pásek do kalhot k nim patří.

·         Hodinky – muži nenosí bižuterii a i nabídka šperků je podstatně menší než u žen. Naštěstí mohou svou touhu po luxusu realizovat prostřednictvím hodinek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup