Dvě snadné cesty k financím

V současné době šly ceny některých nemovitostí směrem vzhůru. Je docela možné, že se tento trend ještě nějakou dobu nezastaví. Proto je nejvyšší čas uvažovat o koupi nemovitosti, která by byla buď jistotou do budoucna anebo bychom ji mohli jednou přenechat svému potomkovi, a tak jemu i sobě ušetřit spoustu starostí.

dolary

 • Jak ale získat potřebnou finanční hotovost?
 • Pokud není vaše jméno každodenně skloňováno v souvislosti s příslušníky takzvaných „horních deset tisíc“, pak máte dvě možnosti.
 • Ale pamatujte, že většinou je jen jedna správná.

  1. Jednou z možností je začít usilovně šetřit a doufat, že se vám podaří nahromadit finanční hotovost ještě před zdražením nebo vaším odchodem do důchodu.
  2. Druhou variantou je pořídit si vybranou nemovitost hned.

Jak toho docílit? Velice snadno. Stačí si koupit nemovitosti do osobního vlastnictví pomocí nebankovní https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/koupe-nemovitosti-do-osobniho-vlastnictvi-prostrednictvim-nebankovni-hypoteky/ hypotéky. Bez vlastních prostředků to ale přesto nepůjde. Dnes už totiž není možné žádat o stoprocentní hypotéku. Před časem tento finanční produkt zcela zmizel z nabídky bankovního i nebankovního sektoru. Banky většinou nabízejí možnost získat padesát procent z odhadní ceny nemovitosti s podmínkou zkoumání registrů.

měna

Sedmdesát procent a bez otázek

U nebankovního poskytovatele jsou podmínky nastavené trochu jinak. Proto je možné získat i sedmdesát procent za velice výhodných podmínek.

 • Zástavou nemovitosti, která je ve vašem vlastnictví, je také možné získat potřebnou finanční hotovost.
 • Tyto prostředky se dají použít jako americká hypotéka bez účelu.

  • Což znamená, že není zapotřebí nikomu vysvětlovat, nač budou peníze použity.
  • Klienti si jimi vyplácejí exekuce, konsolidují nevýhodné půjčky nebo si mohou oddlužit nemovitost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup