Elektronický docházkový systém

Náš nejlepší elektronický docházkový systém určitě ocení každý zaměstnavatel, co má několik zaměstnanců. Ten základní modul je do stovky zaměstnanců, takže to pojme kapacitu a databázi právě až sto zaměstnanců. Vy můžete využít hned několika možností, například můžete snadno využít i toho, že si vybere, jakým způsobem se budou prokazovat a vybrat si dotykový materiál a tak dále, takže je to všechno na vaší volbě. Jako nejúčinnější se jeví otisk prstu, který vám nikdo nemůže zfalšovat nebo požádat někoho, aby jej odchlipoval, jak je tomu v případě právě čipů a dalších čipovacích zřízení. Dá se to i propojit s mobilem. Zkrátka pro vás to bude jednoznačně vhodné a skvělé. Určitě to má smysl, to se vůbec neobávejte, protože tohle se vám vrátí, zaměstnanci budou pod kontrolou. Také to můžete evidovat i v nejrůznějších sektorech firmy a místnosti, kdy do ní vstoupili a kdy odešli, takhle budete mít alespoň přehled, kdo co dělá a tak dále. Pomůžeme vám ve všem.

čas

Běžné činnosti

Do toho se dá počítat i odchod z práce a příchod, odchod k lékaři, dále také i další věci, jako je dovolená či náhradní volno a přestávky na oběd nebo na svačinku. Všechno bude velice jednoduché. Budete si chtít zavolat nějakého zaměstnance a najednou budete konkrétně vědět, kdo je zrovna v práci a kdo není, takže budete přesně vědět, koho si můžete zavolat a bude to pro vás mnohem příjemnější a jednodušší, než se vám teď na první pohled zná, to je také velmi jasné.

inovace

Pokud vaše firma nepadá do žádné z kategorií, máte více zaměstnanců nebo se chcete jen na cokoliv zeptat a ověřit si informaci, tak můžete napsat. My stejně e všem zakázkám přistupujeme nejvíce individuálně, také určitě tohle je také pozitivní.
Klidně si zavolejte na naši linku telefonní a uvidíte tohle všechno sami a hned. Bude to přínosné od vás z vaší strany.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup