Těhotenské focení


Období těhotenství je jistě krásný pro každou ženu a to zejména, pokud žena ještě nemá žádné malé děti, tak tohle jistě musí opravdu hodně prožívat, protože to jinak nejde. Fotografka Zlín Kateřina Svobodová má své kvality a opravdu dělá nádherné a kvalitní snímky. Její hlavní náplní práce je focení těhotných a také miminek a dalších rodinných fotografií. Také vám může zachytit porod, to je také zážitek na celý život, tak proč byste jej neměli mít na fotografiích zachycený, když je to tak velký krok ve vašem životě, že jste právě při porodu přivedli na svět tak krásné miminko?

těhotenství

Opravdu je to na pováženou, ale jednejte rychle, protože jak všichni víme, tak těhotenství trvá pouze a jen devět měsíců, takže je docela dost možné, že když to budete pořád dokola oddalovat, takže nikdy žádné fotky neuděláte a pak už je pozdě na to, abyste vzali čas zpět, to bez pochyby. Pokud uvažujete, že byste využili jejich služeb, určitě si domluvte předem termín, vzhledem k časové vytíženosti Kateřiny Svobodové.

nevěsta

Rodinný album

Pokud plánujete svému miminku udělat album, tak to děláte dobře, protože tyhle věci mají potom časem opravdu velikou cenu a měli byste na tohle všechno myslet, protože bez fotek to nejde. Nespoléhejte, že snímky zůstanou v počítači. V počítači si je můžete ukládat, ale mohou se klidně i omylem smazat nebo se vám rozbije počítač tak, že to nepůjde obnovit, proto je dobré dělat si album. Aby byly alba na nějaké úrovni, tak je podstatné, aby byly hlavně ty snímky kvalitní, a ty vám pořídí profesionálka, která vytvoří tak ostré snímky, že si je můžete klidně i vytisknout jako obraz na zeď. Takové obrazy a dekorace ze snímků mají osobnost a jsou opravdu krásné a mají smysl.

Je dobré se prostě rozhodnout a udělat to, protože v dnešní době opravdu hodně lidí všechno oddaluje a pak nikdy nic neudělají, protože to oddalují donekonečna.