I muži mají svůj přechod

Pokud máte doma čtyřicátníka a zdá se Vám, že je nějaký jiný tak právě prochází mužským přechodem. Pánové v tomto věku začínají bilancovat a obávat se různých nemocí a selhání. Bohužel toto období v životě muže začíná být náchylnější na deprese ať je muž jakékoliv rasy nebo finanční situace. Co si budeme vykládat, pánové mají až panický strach ze ztráty erekce. A to tento problém postihuje v tomto věku něco okolo dvaceti procent. Nicméně aby se tomuto problému předešlo, stačí najít sexuologa, který předepíše zázračné tablety na erekci. Infarkt a mrtvice v pomyslném žebříčku čtyřicátníka obsadilo druhé místo.
muž s vousy
Pánové si bohužel myslí, že jich se toto netýká pouze těch okolo, ale nesmí se zapomínat, že vysoký tlak nebolí. Proto by neměl váhat v tomto věku navštívit preventivně lékaře a nechat si vyšetřit cévy. Mezi další velké strašáky patří rakovina varlat a propadnutí závislosti. Všemu se dá, ale v dobré míře předcházet a nepropadat beznaději a pocitu, že už pro tělo něco udělat je pozdě.
 

Druhá míza

 
S tímto věkem na muže přichází i takzvaná druhá míza v podobě milenky. A to z prostého důvodů, že propadnou panice, že si vlastně za ten dosavadní život pořádně nic neužili. S tím může být i spjatý vztek na manželku. Ona se sice chová pořád stejně, ale muž to vidí jinak. A právě zde je kámen úrazu. Pánové přemítají, jak si vlastně mohli někdy vzít tak nudného člověka, prostě úplně jiného člověka než je muž sám. A tím to, ale vše nekončí. Chce vypadat mladě a kouká po nové image. Okoukává styl svého syna anebo přítele své dcery a tak dlouho váhá, až si nakonec stylový kousek koupí. Okolí si myslí, že se zbláznil. Všechny tyto výstřelky končí vyhledáváním mladší společnosti, jelikož jeho vrstevníci mu vůbec nerozumí.
 pohled na vodu

Nebojte, to přejde

 
Ano i toto období plné vzdoru, nových situací a změny struktury těla muže přejde. Přijde na to, že to nejlepší má stejně doma, že doktor to s ním myslí dobře a, že Franta přes ulici, je prostě nejlepší kamarád od dětství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup