Pojištění domácího mazlíčka

Určitě Vás nejednou napadlo, že je škoda, že není možné pojištění Vašeho domácího mazlíčka. Bylo by mnohem snadnější zaplatit měsíčně nějakou přijatelnou částku, než si v případě krize půjčovat spoustu peněz od příbuzných. Protože neštěstí a nemoc se neptají.
pes v ošetření

Mít zvíře je totiž velký závazek. A veterinární péče stojí mnoho peněz, co si budeme povídat. Nemáme teď ani tak na mysli očkování či kastraci, jako spíše nemoci nebo úrazy. To jsou potom skutečně astronomické částky. Velmi často se domácí mazlíčci stávají obětí otrav. Nevýslovně trpí, je to i pro nás velké trápení, protože je to náš domácí mazlíček a léčení stojí hodně peněz.

Možná byste měli vědět, že v současné době již je možné si sjednat veterinární zdravotní pojištění. U koček je minimální roční částka 1 000,- Kč u psů pak 1 500,- Kč. Maximální částka je pak 90 000,- Kč.

 poraněné štěně

Pojištění veterinární péče je dobré

Samozřejmě zatím ne všechny pojišťovny tento způsob pojištění nabízí. V současné době jsou celkem 3 pojišťovny, které myslí i na Vaše zvířecí mazlíčky.

Konkrétně se jedná o Českou Pojišťovnu, Českou podnikatelskou pojišťovnu a Slavia pojišťovnu.

Je ovšem třeba vědět, že se sjednává i spoluúčast klienta. Neznamená to tedy, že za léčbu nebudete platit vůbec nic, ale celkové náklady budou jenom zlomkové.

Také Vás může zajímat, že v případě slepeckých a asistenčních psů je u pojištění možné domluvit slevu až 50%, což je určitě velmi dobré.

 dobrman a veterinář

Podmínky

Jaké jsou podmínky pro sjednání pojištění?


  • Pes nebo kočka (na ptáky, hlodavce či obojživelníky se zatím pojištění nevztahuje)

  • Označení čipem nebo tetováním

  • Platný pas v zájmovém chovu

  • Absolvovalo preventivní prohlídku

  • Dosáhlo minimálního vstupního věku (pes 6 měsíců, kočka 5)

 

Tak co, myslíte si, že by to mohlo být dobré řešení pro Vašeho miláčka? Tak směle do toho. Výhodou je, že pojištění je možné sjednat pohodlně prostřednictvím internetu. Je to prostě úplně snadné.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup