Jak na výběr klik u dveří

Ať už sháníte kliku na dveře, na okna, ať už klasickou nebo bezpečností či interiérovou, ve všech případech se musíte zaměřit na dvě hlavní věci: funkčnost a odolnost materiálu. Kvalita kliky se odvíjí od toho, jak je odolná povrchová úprava, proto jsme se zeptali odborníků, jak bychom při výběru kliky na dveře měli postupovat, na co si dát pozor a na co zaručeně dbát.
kulová klika
·         Co hledá zákazník nejčastěji

Převážně je to spojení kvality a designového zpracování, po tom se lidé ptají nejvíce a nejvíce jim na tomto aspektu záleží.

·         Kliky z inoxchromu

Proto se nejvíce doporučuje povrchová úprava klik inoxchrom – to je klika, která je velmi odolná, kvalitní, má patnáctiletou záruku a hlavně se z ní dělají jednotné kliky na všechny interiérové dveře i okna, skleněné dveře, zasouvací a dokonce i vstupní bezpečnostní, což je skvělé, pokud lpíte na detailech a oceníte jednotnou úpravu všech dveří a oken stejně.

Vzhledově tato úprava imituje nerez, což ve výsledku znamená, že se dobře hodí k jakémukoli interiéru, jelikož je snadné ji zkombinovat s jakýmkoli materiálem.
dveře číslo 13
JAKÉ JSOU VÝHODY INOXCHROMU?

–          Nenáročnost na údržbu
–          Snadno se kombinuje s interiérem
–          Nejsou na něm vidět otisky prstů
–          Vysoce odolný
–          Použitelný i do vysoce frekventovaně navštěvovaných prostor (hotel, nemocnice)

Inoxchrom má také saténovou úpravu, jež je ještě navíc velmi příjemná na dotek. Inoxchrom titan má silnější kování, který má nádech do bordó barvy, která vás na první pohled uchvátí.

·         Kliky z nerezu
Velmi často používaný poněkud tradiční materiál. Má dvě varianty, lesklou a matnou, nutno dodat, že matná verze je teď velmi v kurzu.

·         Kliky z chromu
I tato úprava má lesklou a matnou verzi kování. Ten lesklý se hodí do elegantního interiéru, je nenápadný a stylový, navíc e na něj vztahuje tříletá záruka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup