Kabáty a zimní bundy: co byste rozhodně měla mít ve svém šatníku


1.       Elegantní, jednoduché, věčné a vděčné
Každá žena, která chodí pravidelně do společnosti a chce vyptat k světu, by měla mít ve svém šatníku alespoň jeden kabát, který si může vzít kamkoli. Nehledě na příležitost, nehledě na to, koho chce okouzlit nebo co má po dním. Ať už půjdete na večerní zábavu s přáteli, ať už míříte do divadla, do muzea nebo na koncert filharmonie, ať jdete na přednášku na univerzitu nebo jdete do práce či míříte na skleničku nebo na dvě hodiny do posilovny. Jde o to, že pod tímto kabátem můžete mít cokoli a vy v něm stejně budete vypadat božsky a reprezentativně. Vezmete si na sebe tento kabát a nikdo nemůže říct, že nejste ani nedostatečně ani nevkusně oblečená.

Právě proto potřebujete tento druh kabátu: dlouhý, elegantní, jednoduchý, nevýrazný a velice praktický. Měl by mít kapsy, neměl by mít velké detaily, motivy ani potisk. Měl bymít jednotnou barvu a měl by být nenápadný. Měli byste se v něm cítit dobře, i když jdete na nákup do potravin, i když vítáte královnu.
–          Jak poznat správný dlouhý kabát?
Končí v půli stehen
Stoprocentně vám sedí
Má příjemné a elegantní barvy

2.       Parka
Je to velice populární a oblíbený kousek, který se do módy dostává posledních pár let, a to v šatnících žen. Před několika lety tuto parku nosili hlavně muži při práci na zahradě. Dneska tento model ovládla ženská ruka. Parka je skvělá v tom, že má kapuci, která je většinou opatřená kožíškem. Takhle vám určitě nebude zima a navíc můžete schovat vlasy před nepříznivým počasím.

3.       Kožešina
Umělá kůže prostě letí. Je to teplé, sexy, módní a stylové, co víc si přát? Umělá kožešina je trendy a hlavně vás zahřeje. Měl by být delší, kožíšek by měl být alespoň pod váš zadeček, aby vás hřál. Pokud ovšem nosíte kožešinu, nepřehánějte to s doplňky, působí to levně a rozhodně se pak ztrácí elegance kůže samotné.