Každý je v něčem dobrý

A)    Umíte něco, co dělat jen sami pro sebe nebo pro pár svých přátel? Například si píšete nějaké texty a šuplík už máte plný, ale to je tak všechno, co z toho máte? Někdo zase umí s grafikou, je dobrý na vymýšlení reklam, nebo programování počítačů, prodejte své služby.
auto s reklamou
B)    Vlastníte auto a příliš by vám nevadilo, že na něm budete vozit něčí reklamu? Ne každé firmě se bude líbit zrovna vaše auto a na druhou stranu, vám se zase nemusí líbit dělat reklamu firmě, která se zabývá něčím, co se vám nelíbí. Ale je to prostě jedna z možností, jak si za vožení reklamy na svém autě přivydělat.

C)    Jestli se kamarádíte s počítačem, máte docela štěstí. Za tuhle činnost se totiž velmi dobře platí.

D)    Pokud vás baví psát články na různá témata, je docela bezva se tím život. Sepíšete smlouvu s nějakou společností, dostáváte témata, napíšete články a za ně dostanete zaplaceno. 

E)     I sázením se o to, co jsem schopen zvládnout v posilovně, se dá slušně přivydělat.

F)     Orientujete se v muzice? Za hudební recenze se dá také získat nějaká koruna. Stačí se jen domluvit a nebojte, recenze nemusejí být ani příliš dlouhé.

G)    Představte si, že i za některé stažené aplikace do svého mobilního přístroj se dají vydělat nějaké peníze. Nebudu to miliony, ale za zkoušku to stojí. Netýká se to ale veškerých stažených aplikací, musíte si najít ty správné.
útulný pokojík
H)    Jestli máte pokoj, sklep, nebo jiný prostor, který momentálně nevyužíváte, pronajměte je. Velmi dobře se dají pronajmout i venkovní prostory, a to jako parkoviště, nebo skladovací plochy.

I)       Můžete se živit i jako profesionální přítel. Znamená to zaregistrovat se u společnosti, která se tímto zabývá a pak už jen čekat, zda si vás někdo vybere za svého kamaráda. Pokud ano, nebude se po vás jistě čekat nějaká nekalost, ale třeba to, že půjdete s dotyčným do kina, provedete ho vaším městem po nějakých památkách, nebo si spolu zajdete na dobrou večeři a popovídáte si o životě. 
 
Peníze se dají vydělat opravdu mnoha způsoby. Možná jste se na „vydělávání peněz“ podobnými úhly ještě nikdy nepodívali a teď máte šanci to udělat a třeba svůj dosavadní život přehodnotit.