Potence nade vše


Schopnost rozmnožovat se je důležitá pro vše živé, tvory označované jako muži nevyjímaje. A i kdyby tito nikdy nedali bez kondomu ani ránu a tato schopnost jim tudíž nebyla v podstatě zhola k ničemu, stejně na ní bazírují, je pro ně více než důležitá. A nevyměnili by ji nejednou za nic na světě.
Ovšem ať si takový chlap během svého života skoro neužije nebo naopak nedá bez sexu ani ránu, dospěje dříve či později do stádia, kdy už mu to přestane jít. Tedy ne že by ztratil paměť a nedokázal si vzpomenout, co a jak se svým instrumentem dělat, ale prostě už ta erekce není tím, čím bývala. A nakonec se tato nejednou promění i na pouhopouhou nostalgickou vzpomínku.
v erotickém prádle
Což muži vesměs nesou velice těžce. Ne snad proto, že by si chtěli až do konce svého života pořizovat stále nové a nové potomky, to ani náhodou, ale prostě jde o to, že jim to dělá dobře a jen neradi se loučí s možností, jíž si mohli doposud dokonce zadarmo zpříjemňovat život.
Jenže co člověk nadělá, když si příroda usmyslí to utnout, že? Copak se jí dá vzdorovat?
Vězte, že dá. Jakkoliv je příroda mocná, lidstvo přece jenom našlo způsoby, jak na ni vyzrát. Jak ji ošálit a uchovat si mužné síly i v dobách, kdy už měl být s těmito amen.
ženský akt
Lidstvo odhalilo nejeden prostředek, jímž lze mužskou potenci i více než vydatně podpořit, ba nejednou snad i vzkřísit z mrtvých. Takových přípravků je celá řada a každý zdravý jedinec tu tak může nalézt to pravé.
Dejme tomu Proscar, což je právě jeden z oněch prostředků, které mužům pomáhají v jedněch z nejtěžších chvil jejich životů, ve chvílích, kdy už tito dokážou používat lože skutečně jenom ke spaní.
Právě s pomocí takovýchto prostředků se muži opět stávají celými muži. A je nepopsatelné, jak je těší, je-li jim umožněno plnit si opět své manželské povinnosti.
Čímž pochopitelně nemám na mysli mytí nádobí, luxování, vynášení odpadků, odhrnování sněhu a podobně.