Používejte i vy chemii do bazénu správně

V řadě chemických přípravků může nejeden vlastník bazénu ztratit přehled o tom, který účinkuje nejlépe nebo bude nejlépe účinkovat právě v jeho bazénové vodě. Skutečnost, že je sortiment chemie určené pro úpravu bazénové vody rozmanitý, má však svůj důvod.
Všechny přípravky se dělí na kategorie, které se zaměřují na jiný problém ohledně znečištění vody. Pokud vás tedy trápí konkrétní problém s nevzhlednou a zakalenou vodou, obyčejné tablety vám nepomůžou. Musíte si zakoupit přípravek, který vám bude sloužit jako doplněk k vaší chemii a vrátí všechny chybějící složky do vaší vody zpátky do rovnováhy.fotografie bazénu s nafukovacím kruhem

Kontrolujte stav chloru, který vám chybět nesmí

V okamžiku, kdy zjistíte, že je vaše voda takzvaně špinavá i přesto, že se vám v ní rozpouští tableta, musíte zkontrolovat hladinu chloru. Pomocí testeru Cl přesně zjistíte to, jestli ho není nutné opět navýšit. Můžete se dostat dokonce i do situace, kdy se ve vodě nebude chlor nacházet vůbec.
O precisní chloraci se vám však postará Chlor šok, který díky aktivně vázanému chloru doplní do vaší vody látku, která udržuje její vzhled v jedinečné podobě.
Rovněž vám vodu bezchybně desinfikuje a ve finále i projasní. Zbaví ji nepříjemného zbarvení a dodá vám pocit, že vaše koupání bude probíhat konečně bez jediné chybičky.nohy člověka v čisté bazénové vodě

K ještě lepší účinnosti

Aby měl Chlor šok možnost fungovat naplno a bez toho, abyste museli hledat ještě jinou verzi chemie, předem si zjistěte i to, jakou hodnotu pH má vaše voda.
PAMATUJTE!
Veškeré chemické přípravky můžou správně a důkladně účinkovat pouze za předpokladu, že věnujete pozornost pravidelnému testování nejen Cl, ale i pH.
Pokud dodržíte všechny pokyny, které vám doporučí výrobce daných přípravků, nesetkáte se se špatnou letní sezónou, kterou můžete prožít pouze ve vašem vlastním bazénu. A jestli vás problém se zakalenou vodou opět potká, už budete vědět, jakou chemii použít, aby byl výsledek zas a znova obdivuhodný.