Svítidla Beghelli

Nouzové či průmyslové osvětlení používáme běžně v pracovní, ale často také v soukromé sféře. Pod značkou Beghelli se zrodilo odvětví také v České republice. Tato značka pochází z Itálie. U nás se pod touto profesionální společností vyrábí zejména kovové armatury. Každý výrobek nese prestižní označení. Spolehlivost a dlouhá životnost výrobků je proto naprostou samozřejmostí. Svítidla jsou velice úsporná. Díky nízké energetické náročnosti se hodí jak do domácích podmínek, tak také pro veškerá průmyslová použití.

žárovky visící ze stropu a svítící do žluta

  • Výrobky jsou upravovány na míru a dle potřeb klientů, takže každá společnost si může nechat svítidlo upravit přesně podle podmínek firmy, aby své provozní náklady co nejvíce snížila, ale aby byly zachovány veškeré základní parametry a hodnoty na kvalitu, svítivost a spolehlivost osvětlení.

Nouzová a průmyslová svítidla

Značka Beghelli vychází ze stejnojmenné společnosti zrozené v Itálii. Beghelli ilumix.cz je jedničkou na trhu. Nouzové a průmyslové osvětlení je jejich velkou chloubou. Mohou se v tomto odvětví chlubit nejprestižnějšími výrobky. Jedničkou na trhu jsou zejména díky jejich vysoké kvalitě, spolehlivosti a zároveň korektní ceně.

  • Společnost vyrábí mnoho zajímavých výrobků. Některé z nich se hodí pro průmyslová využití, jiná najdete i v domácích podmínkách. Se svítidly se můžete setkat ve firmách, provozovnách, obchodech, v různých podnicích, v administrativních budovách, kancelářích i halách, dále také v technických místnostech, sklepeních, garážích, dílnách, nebo dokonce i v domácnostech. Mají rozsáhlé možnosti použití a každé z nich je vyrobeno profesionálním způsobem.
  • Společnost se zaměřuje i na individuální potřeby nejenom podnikatelů, ale všech klientů. Vyrábí proto svítidla na míru, dle představ a požadavků klientů. Zároveň jsou jejich produkty vyráběné podle nejpřísnějších kritérií a instalovány profesionálním způsobem.

Budoucnost mají všechna světla. Další z řady mnoha různých produktů jsou i LED pásky.