Proč se rozcházet, když můžete zůstat spolu?

Všichni to známe. Na začátku každého vztahu jsme plni energie, nadšení a láska s vášní z nás doslova tryská. Tohle však může trvat jen pár dnů, týdnů či nanejvýš měsíců. S postupem času se všechno stává více a více černobílé, každý moment se slévá dohromady a vy už ve vztahu jste spíše ze setrvačnosti. Tento zlomový bod musí přijít vždy dříve nebo později. Je jen na vás, jak se s ním poperete! Na to nesmíte zapomínat a nenechat se ukolébat myšlenkou, že jestli je tento vztah ten „pravý“, tak se to vyřeší nějak samo.

wellness

Nevyřeší. Je to jen a jen na vás. Jen na vás záleží, jestli si dáte velice brzy sbohem či zůstanete pohádkově řečeno šťastni až do smrti. Proto neváhejte a zkuste oživit svůj vztah už dnes. Podnikejte nové věci, opepřete si váš soukromý život. Takový víkend na chatě v horách či společná dovolená udělá své. Se spoustou nových zážitků jsou ovšem spojena mnohá tabu. Těch se však nesmíte bát. Co třeba taková párová masáž?

Nebo masáž jako dárek pro toho druhého. Nemusíte se bát ani erotických masáží. Partner ani partnerka vám se zaměstnanci masážního salonu neutečou. Na trhu je velká nabídka všemožných masážních procedur a je jen na vás, kterou zvolíte. Opravdu je z čeho vybírat. Divili byste se, co všechno taková masáž dokáže. Několik minut nebo třeba hodinka na masážním stole po boku vašeho partnera či partnerky dokáže doslova kouzla.

rozvod

A jakmile budete dostatečně zrelaxováni, podniknete další akci. Zajděte si společně na koncert, vyrazte si s přáteli nebo běžte na dvojité rande. Jsou to právě tyto nové společné a silné zážitky, které vám pomohou překonat tuto těžkou fázi každého vztahu. Díky nim budete spokojenější, zamilovanější a obecně šťastnější. Samozřejmě ani toto nezaručí dokonalý vztah. Ale pokud se později váš vztah rozpadne, tak vám zbyde alespoň velké množství krásných vzpomínek. A to za to přeci stojí!