Propojte rustikální s moderním v útulném interiéru


Velkého překvapení se můžete vy, rodina i přátelé dočkat v interiéru, kde spojíte rustikální a moderní prvky. Výsledný vzhled bude působit netradičně, zajímavě a přitom velmi přirozeně. Moderní jsou hranaté tvary a velké místnosti, rustikální je naopak dřevo a doplňky ve vintage stylu.

cihlová zeď pohovka

V kombinování je základ

Základním materiálem, na který byste se měli spolehnout je dřevo. To se hodí ke všemu. Můžete si myslet, že se používá úplně ve všech designech a budete mít zajisté pravdu. Používá se skutečně hodně, protože je velmi kvalitní, vydrží celé věky a jednoduše vypadá dobře. Nespoléhejte se proto na žádnou překližku, ale na tradiční masiv. Jen ten bude sloužit po desítky let.

 

Čiré, matné i barevné

Další investice se vyplatí v několika různých ohledech. Moderním prvkem se poté může stát jak nerezový dřez, tak i skleněný konferenční stolek. Skvělý doplněk můžete vytvořit i z funkčního a bezpečnostního produktu, kterým je zábradlí. Skleněné zábradlí působí velmi vzdušně, lehce a vytvořit z něj snadno můžete designovou perlu celé místnosti.

moderní kuchyně

Teplo tradičních cihel

Jedním z rustikálních prvků jsou i cihly. Jedná se o klasický materiál, který působí velmi teple a přitom jednoduše. Nemusíte ale hned začít bourat zdi, které máte postavené. Na současném trhu najdete mnoho realistických tapet, u kterých nikdo nepozná rozdíl. Budete-li chtít udělat větší změnu, spolehněte se na skutečné materiály. Imitace budou vypadat směšně a rozhodně se nevyplatí.

 

Krása jednoduchých doplňků

Vytvořit příjemnou atmosféru není složité. Mezi rustikální můžeme zařadit dřevěné trámy, tradiční kamna, otevřený krb i zeď se vzhledem surového materiálu. Nemusí se ale jednat o nic takhle velkého. Kuchyni zajisté ozvláštní dřevěné bedýnky jako úložný prostor, smaltované nádobí nebo dekorace z drátků. Stylové hodiny také hodně pomohou dosáhnout nádherného vzhledu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup