Co můžete očekávat od podlahových palubek


Proč se podlahové krytiny z masivního dřeva stále dobře prodávají? Těch důvodů je více a zákazníky neodradí ani vyšší cena, jsou to zkrátka výrobky nadstandardní, ale nesmírně kvalitní, trvanlivé a také vzhledově nenahraditelné.  
Jednoduchá údržba – na rozdíl od koberců nebo plovoucích podlah se dřevěné palubky velmi dobře udržují v čistotě a v dobrém technickém stavu. Stačí ji podle potřeby několikrát v týdnu vysát širokým nástavcem hubice běžného vysavače a poté ji stírat navlhčeným hadrem s přípravky, určenými pro dřevěné parkety či palubky. Odpadá hlavně nutnost strojního čištění, které se praktikuje u koberců, a na podlaze se také díky mokrému vytírání zdržuje minimální množství mikroorganismů.pokládka podlahových palubek
Vhodné i pro alergiky – z laminátových desek plovoucích podlah se mohou uvolňovat výpary z pojivových pryskyřičných směsí, takže nejsou příliš ideálním povrchem pro alergiky. Stejně tak koberce, kde se i přes pravidelné mokré čištění rozmnožují roztoči, jejichž výkaly alergikům zrovna neprospívají. Dřevěné podlahy jsou v tomto ohledu nejvhodnější.
Jedinečný vzhled – i kdybyste se snažili sebevíce, dřevěnou podlahu nenapodobíte žádným umělým dekorem. Ani laminátem, ani vinylem. Dřevěné letokruhy palubek rozpoznáte na první pohled a citliví lidé z nich dokážou vnímat i životní cykly stromů a jejich energii. Dalo by se říci, že je to ta nejkrásnější podlaha, jakou si můžete dopřát.dámský střevíc na dřevěné podlaze
Tepelná izolace – dřevo je velmi pevný, stabilní a robustní stavební materiál a zároveň elektrický a tepelný izolant. Každý z nás dokáže ocenit teplo od podlahy, což rozhodne nelze očekávat od dlažby, vinylu ani laminátu. Izolační vlastnosti mají jak palubky z měkkého dřeva (modřínové, borové a smrkové), tak i tradiční výrobky dubové.
Útulnost – ať už podlahové palubky http://www.rhobchod.cz/podlahovky-podlahove-smrkove-palubky.html zčásti zakryjete kusovým kobercem, anebo je ponecháte v přirozené podobě odkryté, prostor kolem sebe zútulní svými teplými odstíny barev od okrové přes světle hnědou až do tmavších zemitých.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup