Služby plastické a estetické chirurgie

Nejen estetická chirurgie obnáší takové zákroky, které jsou prováděny pouze pomocí vpichu nebo malého chirurgického zásahu, ale i s velmi krátkou dobou zotavování a s eliminací potenciálního vzniku rizika, které by mohlo být nežádoucí. Vše je navíc prováděno v lokální anestezii a k tomu všemu za velmi krátký čas. Výsledek je viditelný téměř okamžitě.
lékařský zákrok

Co se týká výběru adekvátního plastického nebo estetického chirurga , je tím nejideálnějším většinou ten, který je na základě doporučení od známých, kteří s ním mají zkušenost. Lze ale i pobrouzdat po internetu a navštívit všelijaká diskuzní fóra, která jsou založená za tímto účelem. Měli byste být při výběru velmi opatrní, ať se náhodou nesvěříte do rukou nějakému šarlatánovi. Seznam plastických chirurgů, kteří jsou osvědčení, najdete na internetu. Naleznete jej hlavně na stránkách plastické a estetické chirurgie ČLS J. E. Purkyně.
mladá doktorka

Možná by vás zajímalo, jaké služby jsou těmi nejžádanějšími. Mezi ty nejžádanější patří face – lifting obličeje a to zejména očních víček. Tuto službu navíc v čím dál tím větší míře začíná využívat i mužská populace. Už dávno se tedy nejedná jen o záležitost žen a dam. Dále bychom do této kategorie mohli zařadit i úpravu nosu, rtu i uší.

Další nejvíce využívanou a nabízenou službou je plastická operace prsou. Především tedy zvětšení prsů pomocí prsních implantátů. Objevuje se hodně i odstranění nebo úpravy v rámci nesouměrnosti prsů, ale také i jejich zmenšení.

Náleží zde i liposukce. Nejvíce žádaná a prováděná je liposukce břicha, krku, stehen a beder. Tumescentní liposukce všech oblastí je také prováděna v lokální anestezii. Není potřeba hospitalizace.

Je ale třeba, abyste dané služby předem ještě zvážili. Nejdůležitější je, abyste to chtěli vy sami, a musí to být vaše dobrovolné rozhodnutí. Služba vám poté prokáže mnohonásobnou účinnost i efektivitu. Velké spoustě žen ale i mužů dokáže navrátit jejich ztracené sebevědomí. Důležitá je ale i vzájemná důvěra mezi klientem a chirurgem.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup