Sedací vak fotbalový míč pro pány kluky

Jak potěšit malého či velkého fotbalistu? Pořiďte mu sedací vak fotbalový míč. Taktéž zvaný coby kopačák. Předností je maximální pohodlí. Nabízí velmi efektivní posezení. Je ideální nejen do dětského pokoje, neboť fanoušci fotbalu nejsou jen děti.

míče

Výhodou je, že sedací vak fotbalový míč má výplň EPS kuličkami vysoké hustoty. Tudíž tím je dosaženo výtečného pohodlí při odpočinku. Přizpůsobí se vašemu tělu při ležení či sezení. Užijte si i samotné sledování fotbalového utkání v televizi při posezení v tomto jedinečném sedacím vaku.

Mnohostranné využití

Můžete na něm jen sedět, ale také ležet, relaxovat. Je ocenitelným společníkem ve chvíli únavy a potřeby odpočinku. Lze sedací vak využít i k sezení při práci na počítači. Větší rozměr poslouží i pro příležitostné ležení či užití si spánku po obědě. Pro děti je dokonalým zdrojem zábavy a prostorem pro hraní. Zároveň může být využit jako relaxační pomůcka, neboť se dokonale přizpůsobí tvaru lidského těla a vytvoří ideální podporu při sezení i ležení.

Výhody

Mezi nejvýznačnější přednosti náleží variabilita, přenosnost neboli mobilita. Snadná údržba, kdy tak postačí jen otřít hadříkem. Antialergické vlastnosti. Z tohoto důvodu je doporučován ortopedy pro zdravotní relaxaci.

Je ideálním doplňkem do dětského i studentského pokoje, do různých heren, koutků a školek. Stejně tak prokáže dobrou službu i v létě venku. Své místo najde v celém domě.

Snadno návykový

Jakmile se do sedacího vaku jednou usadíte či ulehnete, už nebudete chtít z něj vstát. Díky perfektní výplni se maximálně přizpůsobí vašemu tělu a poskytne neuvěřitelně pohodlné prostředí pro relaxaci. Pozitivní je, že se jedná o jeden z komplementů, jenž dokáže poskytnout dokonalou zábavu pro děti a neomrzí je po určité době.

šedý vak

Pokud se sedací vak ušpiní, postačí vzít do ruky vlhkou houbičku či hadřík a lehce přetřít. Jakmile povrch uschne, můžete opět v něm odpočívat.