Taťkové s mírným bříškem jsou atraktivní

Taťkové, to je pojem, který se používá pro třicátníky, kteří jsou charakterističtí svou ležérností o fyzickou kondici a rozkošnictvím, co se přístupu k životu týče. Nejde o nadváhu nebo o obezitu, ale o mírné bříško. Do třiceti posilovat, po třicítce zvolnit. Dá se říct, že pro tohoto muže není problém pes týden dorazit do posilovny nebo si jít zaběhat, ale o víkendu si objednat pizzu a v pátek zajít na pivo nebo do klubu. Dá se říct, že je poměrně vyvážený poměr mezi vysportovanou a vyposilovanou postavou a pivním bříškem. Nejspíš už nás nudí svaly a vysportovaná těla stejně, jako nás nudí holky, co jsou jenom kost a kůže.
taťka se synkem
Proč je taťkovský typ ideální?
Kolem třicátého roku života u muže ubývá testosteronu, což má za následek úbytek svalové hmoty, kterou nahrazujte tuk. Přitom se u těchto typů mužského těla méně často vyskytuje rakovina prostaty nebo infarkt. Přírůstek hmotnosti navíc ochraňuje imunitní systém a může také prodlužovat život. Také vyšlo najevo, že muži s bříškem jsou úspěšnější v předávání genového materiálu. Také se ve výzkumu ukázalo, že tátové, kteří jsou zavalitější, investují více času a peněz do potomků, což samozřejmě na jejich atraktivitě v očích žen přidává.
milující taťka
Jak se ženy cítí v přítomnosti těchto taťkovských typů mužů?
Výzkum ukázal, že žena se cítí lépe a bezpečněji vedle muže, který je větší, zavalitější než ona, protože se pak vůči němu cítí menší, štíhlejší a hezčí, což má za následek, že se cítí uvolněněji a spokojeněji. Kdyby měl muž dokonalou postavu, příliš by jí to připomínalo její vlastní nedokonalosti. Na taťkovském typu je však něco, co ženy jednoduše přitahuje.

Jak je na tom „mamkovský typ“ žen?
Stále ne. Zatímco mužská nedokonalost, která je zcela přirozená a biologicky daná, navíc se jedná o přirozený jev, který se na mužích projevuje od počátku věků, je oslavována a lidi málem tleskají mužům za to, že se podvolují trendu nedokonalosti, ženy tuhle svobodu nemají. Podle mužů jsou ženy po třicítce jednoznačně moc líné, než aby jim záleželo na jejich vzhledu, a je to pro ně obrovské mínus. Pokud oslavujeme nedokonalost mužů, proč se vysmíváme za totéž ženám?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup