Vybíráme ruční vysavač – NA CO SI DÁT POZOR


Špína nemá šanci! 
V kuchyni je stále co uklízet, drobky, rozlitá voda, smetí. Stolní ruční vysavač vám pomůže vždycky, když něco rozsypete nebo rozlijete. Nezabere moc místa a snadno se s ním pracuje. Uklidíme jím cokoli na kuchyňské lince, stole, podlaze i okenním parapetu. Je vhodný na krátké luxování, takže nepotřebujete smetáček, lopatku ani hadr. Ruční vysavač je zastoupí a nevynechá jediný drobeček, smítko ani mokrý flek. Poradíme vám podle čeho ten nejlepší ruční vysavač vybrat.
 
Ruční Aku vysavač na baterie neopotřebuje žádnou elektrickou přípojku, a tak se snadno přenáší.
Důležitá je životnost a počet baterií. Ideální jsou dvě baterie. Jedna totiž zajistí pouze malý výkon a před dalším dobitím omezí délku aktivního vysávání.
 
Při nákupu se zajímejte, jaký je servis, zda lze k vysavači sehnat náhradní baterii a jaká je dostupnost případné opravy.
 
Stolní vysavač a hlavně jeho rukojeť by měla mít ergonomický tvar, což oceníte při jeho manipulaci, kdy vám dobře padne do ruky a bude se vám s ním dobře zacházet.
 
Podstatný je také výkon. Udává se v miliampérech a ideální je výkon od 300 mA výše, pak už je to skutečně výkonný a silný vysavač s dostatečnou délkou luxování po nabití.
 
Stolní vysavač by neměl být příliš těžký a neměl by se vám v ruce při vysávání předklánět dopředu.
 

Co je ještě dobré vědět před nákupem:

 
•Bude možné vysávat i tekutiny? Oceníte to zejména v kuchyni, když vám něco vyteče.
•Je nabíjecí stojan stolní, nebo je určen k upevnění na stěnu. Pokud je k upevnění na zeď, ušetří vám to v bytě spoustu místa.
•Jaká je ceny stolního vysavače? Dražší ruční vysavače jsou zpravidla výkonnější, mají lepší příslušenství a také se můžeme spolehnout na záruku kvality.
•Ruční vysavače se odlišují svými rozměry, výkonem i příslušenstvím, proto vybírejte pečlivě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup