Zábava pro děti dětské pískoviště s krytem

Máte děti, dům, zahradu a chcete je pořádně zabavit? Co takhle koupit dítěti pískoviště s krytem. Výhodou je, že dítě vás už nebude tahat na hřiště a bude si hrát doma na zahradě. Dětské pískoviště s krytem je skvělým doplňkem zahrady, takže takový vylepšený design zahradě určitě neuškodí. Druhů pískoviště je ve více variantách a záleží na Vás, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Rozměry dětské pískoviště má 180×180 cm a má k tomu třídílným kryt a jde o velmi snadnou manipulaci. Pískoviště je vyrobeno z hoblovaného, na míru nakráceného dřeva a nemá žádnou povrchovou úpravu proto, aby mohl být následný nátěr sladěn s okolními dřevěnými prvky.

dětské pískviště

Vhodné je vyložit spodek pískoviště textilii, propustí vodu a také zabraňuje prorůstání trávy. Kryt, který je dřevěný, odnímatelný ochrání pískoviště před padajícím listím, pokud pískoviště budete mít poblíž nějaké stromu ze kterého padají listy. Zahradní pískoviště s krytem pro děti je vhodné od 18 měsíců. Děti dokážou vytvářet skvělé bábovičky z písku, postavit hrad, a především jsou velmi vynalézavé, tak budou mít díky pískovišti postaráno o svoji zábavu. Často se k dětem přidají i rodiče, tak zábava na pískovišti bude ještě větší zábava i pro celou rodinu.

Co vše dovezou, když si objednáte své pískoviště?
Přesný návod
Upravené dřevo bez povrchové úpravy na míru
Montážní a spojovací materiál

pískoviště

Je možné si něco dokoupit?
Rozhodně ano. Dokoupit si můžete písek 18 pytlů, ale samozřejmě se vše odvíjí od velikosti pískoviště, dále můžete dokoupit tkaninu na dno, impregnaci, sadu hraček, a dokonce stříšku pro zastínění.

Zvládnete sami postavit pískoviště?

Konstrukce od pískoviště je určena pouze pro jednorázovou instalaci a venkovní použití. Ideální je rovina o rozměrech cca 150 x 150 cm. Rozhodně dokážete postavit pískoviště ve dvou dospělých lidech. Veškeré informace jsou v návodu a podle toho zvládnete montáž sami bez potřeby odborníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup