Jak si zvolit váš osobitý styl oblékání?

Jak vybrat svůj styl oblékání, který vám bude svědčit a bude odrážet vaši osobnost? Někdy to nemusí být úplně snadné. Stylů oblékání je tolik, že pokud nejsme vyloženě módní guru, je pro nás těžké se ve všech zorientovat. Pojďme se ale podívat na tipy, které vám mohou pomoci definovat váš módní styl a usnadní vám každodenní oblékání.

Řiďte se svým tipem postavy

Jedním ze základních pravidel je, že byste měli znát svůj typ postavy. Jste jablíčko, hruško nebo máte tvar přesýpacích hodin? To by se mělo promítnout do vašeho módního stylu. Nemusíte se vysloveně řídit tím, co se říká, že by tyto tipy měli nosit, ale pomůže vám to lépe pochopit, co vám sluší a čemu byste se měli naopak vyhnout.

šatník

Prozkoumejte svůj šatník

K tomu, abyste více pochopili, kam přirozeně směřujete se svým módním stylem, musíte pochopit svůj šatník. Vyndejte všechno oblečení ven a proberte se jím. U každého kousku si řekněte, jak často ho nosíte, jestli se v něm cítíte dobře, pohodlně, sebevědomě. U některých naopak zjistíte, že to byl unáhlený kup a nenosíte daný kousek vůbec rádi. Takové kousky zřejmě vůbec nezapadají do vašeho stylu.

Prozkoumejte internet

Projeďte si stránky jako Instagram, Pinterest a shromážděte outfity, které se vám líbí. Všechny si je ukládejte do jedné složky. Až se za nějaký čas do složky podíváte, určitě na první pohled uvidíte, že všechny outfity spojují určité prvky, nebo je většina z nich podobného stylu. Tak snadno odhalíte, co se vám líbí.

oblečení

Barvy a vzory

Snažte se si také uvědomit, v jakých barvách a vzorech se cítíte nejpříjemněji. Milujete zářivé barvy a cítíte se v nich sebevědomě? Nebo naopak preferujete neutrálnější, tlumenější odstíny? A co potisky? Vyhovuje vám oblečení bez potisku, celoplošný popis nebo nenápadné nápisy či obrázky? Jakmile si to uvědomíte, budete vědět, na co se v budoucnu zaměřit.

Sháníte nové oblečení, které by odráželo váš módní styl? Využijte About you slevu 50.