Už máte datum?

A je to tady. Váš drahý se vyslovil a vy jste se slzami v očích řekla svoje “ANO“. Chvíli jste obdivovala nádherný zásnubní prstýnek a cítila se jako v oblacích. Pak vám to došlo, panika! Co vše budu muset zařídit, jak to všem oznámit a jak vybereme datum?
žádost o ruku
Takže klid, nadechnout a vydechnout a začněme pěkně postupně. Nejdříve si sdělte své představy o svatbě mezi sebou a poté začněte hledat termín, který by vám nejlépe vyhovoval. Zajděte na matriční úřad a tento termín si zarezervujte. Pozor, i když nechcete obřad v úřední síni, tyto kroky jsou naprosto nutné! Je možné, že ve vybraný den nebude žádný oddávající volný a nebude vás moci oddat ani na vašem vysněném místě. V tom případě budete s úřednicí hledat jiné datum, které bude vyhovující. Pro uzavření manželství je potřeba vyplnit několik nezbytných formulářů, které pak odevzdáte také na matrice. Jestliže se rozhodnete pro svatbu mimo obřadní síň města, připravte si poplatek 1000Kč, který je nutné v těchto případech zaplatit.
Tak to bychom měli, máme datum! A přípravy mohou propuknout v plném proudu. Zarezervovat vše možné na to vaše osudové datum. Udělejte si seznam hostů, které chcete pozvat, od toho se bude odvíjet spousta dalších kroků. I pro ty co nejsou pozváni na svatbu, ale chcete jim sdělit skutečnost, že jste se rozhodli uzavřít manželství, zašlete svatební oznámení. Dalo by se říci, že je to téměř nezbytnou součástí svatebních příprav. Je to velmi tradiční věcí, i když se v dnešní době setkáváme i se svatebními oznámeními v elektronické podobě. Co si budeme povídat, tu fyzickou formu a kouzlo svatebního oznámení v obálce žádný email, ač může být velmi originální a krásný, nikdy nemůže nahradit.
nevěsta zezadu
Alternativou je zaslat elektronické opravdu všem známým a těm bližším dát lísteček s krásným oznámením o vaší svatbě a všichni přátelé a rodina budou vědět, že to myslíte vážně. Vždyť už máte datum!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup