Životní partner

Je to tak, toužíme po někom, kdo nám bude rozumět, bude mít s námi trpělivost a hlavně bude vždycky připravený pomoci. Ideální partner do nepohody a na celý život. Když máme pocit, že jsme ho našli, tak se často takový svazek zpečetí svatbou. Je to velmi odvážný krok a také tento den se má řadit k těm, na které se bude vzpomínat celý život. Samozřejmě by se mělo v dobrém a s úsměvem na tváři. Ovšem taková svatba není jen tak, potřebuje organizaci, spoustu zařizování, vyřizování a zajišťování. Je vůbec možné zařídit a uhlídat všechno tak dobře, abychom si svůj velký den užili? Nebo bude lepší vše svěřit do rukou odborníků?
svatební polibek
Svatební koordinátoři
V dnešní době, je tato služba velmi žádaná a vyhledávaná. Buďme upřímní, než všechno oběháte, obvoláte a zařídíte, tak vás to bude stát mnohdy více sil, než vystoupat na nějakou horu. Nemluvě o tom, že ve svatební den ještě nevěsta hlídá, aby bylo dostatek jídla a pití, zábavy a v nejhorším případě se stará o svatebčany. Nedá se ani spolehnout na rodinné příslušníky, když mají fotit. Leckdy tetička se zasní, když jí tenkrát bylo dvacet a jakou měla svatbu, že zapomene zmáčknout spoušť při svatebním polibku.
svatební dekorace
Svatební koordinátor je zde pro Vás, před svatbou, během ní, ale i po ní. Nemusíte shánět složitě svatební doplňky, které se později vůbec nehodí, tak je různě rozprodáváte. Stačí si domluvit schůzku a vše vložit do rukou odborníka.
Co všechno vám může zajistit?
Hodně bude záležet na vaší představě a také finanční hranici, kterou chcete investovat. Svatební koordinátor je profesionál, má zkušenosti a orientuje se jak v prostoru, tak čase. Nejprve si vyslechne vaše požadavky a poté předloží návrhy. Prakticky vy sami si zvolíte, jakou službu využijete od něj a co byste mohli zvládnout sami. Výhodou je, že spolupracuje s úřady, kde vás zastoupí při zařizování termínu, s objekty, kde je možné uspořádat svatbu, s dodavateli, kde má domluvenou slevu a také zajistí dopravu, ubytování a to nejdůležitější, což je fotograf.
svatební auto
Svatba na klíč nebo na míru
Svatbu si můžete nechat sestavit od úplného začátku, až do konce. Neřešíte obřad, hostinu, zábavu, ubytování, dopravu a podobné věci. Nemusíte se obávat toho, že tato služba je příliš drahá. Vše záleží na domluvě.  V závěrečném součtu můžete zjistit, že jste ušetřili. Nejedná se jen o peníze, ale také čas, telefony, zařizování a samozřejmě nervy. Váš svatební koordinátor se o vše postará, tak abyste si ten svůj velký den skutečně užili naplno a byli tu jen jeden pro druhého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup